Medienos beicavimas ir tepimas alyva

Mediena – tai natūrali statybinė medžiaga, turinti išskirtines estetines savybes irnepakartojamą išvaizdą. Mediniai baldai, parketai ar terasos, jeigu bus tinkamai apsaugoti, savo žavėsiu gali žiuginti ilgus metus. Veiksmingą apsaugą ir priežiūrą gali užtikrinti Vidaron alyva ir beicas.

vidaron_olej_750ml_copy.[1]vidaron_bejca_do_drewna_750ml_copy.[1]

Pusiau matinė apdaila pabrėžianti medienos struktūrą, tai kiekvieno medinio elemento papuošalas. Švelnus sluoksnis gaunamas tik panaudojus Vidaron alyvą. Alyva gali būti naudojama patalpos viduje, kaip ir išorėje, medinių sodo baldų, terasų, laiptų, turėklų ar lieptų apsaugai. Produkto sudėtyje yra ingredientai, kurie saugo ir prižiūri medieną, jame esantis natūralus augalinis vaškas padeda išgauti trinčiai ir atmosferos veiksnių poveikiui atsparų sluoksnį. To dėka, nudažyta mediena savo puikią išvaizdą išlaikys ilgai. VIDARON alyva prieinama 4 spalvų, taip pat yra bespalvis variantas, tad galime ją sėkmingai naudoti europietiškai ir egzotinei medienai.

istock_000003164947medium

Lengvas ir greitas puikių dekoratyvinių rezultatų gavimas ant medinių paviršių yra galimas dėl kitos Vidaron prekės ženklo naujienos – beico medienai. Prieinamas 13 specialiai parinktų spalvų, yra skirtas mediniams parketams, laiptams, baldams ir dailylentėms, patalpų viduje ir išorėje. Šis produktas puikiai tinka senovinės medienos dirbinių išvaizdai pabrėžti. Dėl labai gero lipnumo galima pagaminti medienos imitacijas ant metalinio paviršiaus, stiklo ar kai kurios plastmasės rūšių. Patogų ir greitą Vidaron beico naudojimą užtikrina „Easy to use“ formulė, kurios dėka produktas gerai įsiskverbia į medieną, nepakelia jos pluoštų. Efektas – vienalytis sluoksnis be dėmių ir dryžių.

istock_000018618306large

  • iStock_000018618306Large_10.jpg
  • iStock_000003164947Medium_9.jpg
  • iStock_000012104878Medium_3.jpg