Medienos apsauga 100 spalvų!

Aukštos kokybės lako naudojimas, tai raktas gauti estetišką ir elastingą medinį, trinčiai ir įbrėžimams atsparų sluoksnį. Panaudojus plačios spalvų gamos VIDARON akrilinį laką mediena bus patvariai apsaugota jūsų pasirinkta spalva!

Lakas veiksmingai saugo medieną nuo trinties, įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, taip pat leidžia išlaikyti natūralią išvaizdą. Jeigu jums rūpi sukurti estetišką medinį spalvotą paviršių, tuomet geras pasirinkimas bus VIDARON akrilinis lakas, variantas – bazė (dažymui). Priemonė yra naudojimui paruoštas gaminys, besplavis ir bazė, kuri gali būti dažoma VIDARON Colour System 100 spalvų. Jo dėka atlikdami pavasarinius interjero pokyčius, išskyrus sienų spalvas, baldams ar mediniams turėklams suteiksime išsvajotą išvaizdą.

Greitai džiūstantis VIDARON akrilinis lakas yra švelnus, nedirgina, atitinka griežčiausius Europos standarto PN EN 71.3 reikalavimus – Žaislų saugumas, dėl to jis tinkamas ypač jautriems asmenims. Produkto privalumas - lengvas tepimas ir geras sukibimas. Lakas rekomenduojamas apsauginiam-dekoratyviniam baldų, turėklų, žaislų, dailylenčių ar kitų medinių patalpos viduje naudojamų daiktų lakavimui.

  • VIDARON_lakier_akrylowy3_9.jpg