Kaip pašalinti grybelį nuo sienų?

Grybeliai ir pelėsis mūsų klimato sąlygose yra dažna problema. Namuose esančios šių organizmų sporos akimi nematomos, tačiau gali būti pavojingos sveikatai. Norėdami sekmingai kovoti su grybeliu, privalote ne tik pašalinti nuo sienų bjaurias dėmes, bet visų pirma turite pašalinti priežastį.

1male

Svarbiausia bjaurių ir pavojingų ant sienų susikaupusių grybelių priežastimi yra drėgmė. Ilgą laiką išliekantis drėgnas oras patalpos viduje dažnai yra netinkamo vėdinimo pasekmė. Ore esantys vandens garai dėl temperatūros pokyčių kondensuojasi ant sienų. Reguliariai tokiu būdu besikaupianti drėgmė sudaro puikias sąlygas bakterijų ir grybelių vystymuisi.
Vanduo į patalpą gali patekti iš išorės, pvz., dėl suskilusio nutekamojo vamzdžio, nesandaraus stogo ar kitų konstrukcinių pastato defektų. Tokiu atveju kovą su grybeliais pradedame nuo defekto pašalinimo.

Nereikalingas remontas
Vis dėlto, ką daryti su grybeliais ant sienų? Nepaisant paplitusios nuomonės, visai nereikia skusti tinko iki pat plytų. Bjaurią problemą dažnais atvejais galima įveikti panaudojus VIDARON grybelį naikinančią priemonę. Tai speciali priemonė skirta buitinių grybelių ir pelėsių naikinimui. Jos veiksmingumas pagrįstas panaudota naujausia biocidų karta, t.y. kenksmingus organizmus naikinantys junginiai.

v_preparat_grzybobojczy_gotowy_do_uzycia_bezbarwny_500mlVIDARON grybelį naikinanti priemonė įsiskverbia giliai į pagrindą ir to dėka ilgam laikui ir veiksmingai naikina dėmes. Tinka naudoti ant įvairių paviršių: ant medienos, mūro, sienų ir tinkų.Galima naudoti ant dažų, klijų ir emulsijų sluoksnių bei kitų statybinių medžiagų, - sako ekspertas.

VIDARON grybelį naikinanti priemonė tinka naudoti pastato viduje ir išorėje. Jos dėka sėkmingai prailgisnime kai kurių elementų tinkamumą naudoti, pvz. nedidelės medinės mažosios sodo architektūros elementų.

Kaip naudoti?
Užtepus pirmą sluoksnį palaukti vieną valandą, tuo metu grybiena aiškiai sumažės. Grybelio apimtas vietas gerai nušveisti. Pabaigoje pakaks sieną nuplauti švariu vandeniu. Sienai išdžiūvus norėdami dar labiau įsitikinti užtepkite kitą preparato sluoksnį.

  • 3male_8.jpg
  • 2mae_8.jpg