Saugok medieną lengvai ir veiksmingai

Medinių baldų ar žaislų apsauga ne tik apsaugo, bet ir išryškina natūralią medienos estetiką. Galvodami apie vartotojų komfortą, vertinančių legvą takumą ir labai gerus naudojimo parametrus, sukūrėme apsauginį-dekoratyvinį super efektyvų VIDARON lakinį beicą.

vidaron_lakierobejca_klon_750ml_01Naujas VIDARON prekės ženklo produktas – tai sprendimas, kurį galime panaudoti apsauginiam-dekoratyviniam medinių daiktų dažymui tiek patalpos viduje, tiek ir lauke. Panaudojus produktą efektyviai atnaujinsime medinius elementus ir sukursime patvarų estetišką sluoksnį.

Šiuolaikinė apsauginio-dekoratyvinio super efektyvaus VIDARON lakinio beico receptūra užtikrina lengvą panaudojimą ir ypatingą išeigą – iki 30 m2/l vienkartiniam dažymui. Dėl specialios gelinės formulės produktas nelaša, netrūkinėja ir nenuteka nuo vertikalių paviršių, o tai žymiai palengvina vienodą dažymą.

istock_000016784243large

Lakinis beicas savo sudėtyje turi Teflon® surface protector, kuris veiksmingai saugo medieną nuo oro sąlygų poveikio ir apsauginių substancijų išplovimo. Produktas nekenksmingas ypač jautriems asmenims, nes atitinka Europos standarto PN EN 71.3 – Žaislų saugumas, reikalavimus. Lakiniu beicu dažytiems paviršiams suteikiama 6 metų garantija.

samochodzik_01

Produktas savyje jungia kokybę ir ekologiškumą, produktas yra bespalvis, taip pat paruošta 11 spalvų naudojimui. Panaudojus šį lakinį beicą paviršiaus apdaila bus satininė, išryškinanti medienos tekstūrą.

Su nauju apsauginiu-dekoratyviniu super efektyviu VIDARON lakiniu beicu medinių elementų dažymas pavasarį bus tikras malonumas!

polka3

  • Samochodzik_01_3.jpg
  • polka3_4.jpg
  • iStock_000016784243Large_4.jpg