Prekės ženklo filosofija

VIDARON – tai produktų, skirtų medienos apsaugai ir dekoravimui, prekės ženklas. Prekės ženklas įvėptas Skandinavijos, kurios gyventojai suprato paslaptingą neįkainojamo turto - medienos, naudojimo techniką. Išmoko saikingai ją panaudoti, rūpinosi, kad neprarastų ne vienos savo savybės. Prekės ženklo pavadinimas kilęs nuo Vidar`o, kuris skandinavų mitologijoje yra medžių globėju. Dabar šias žinias galime panaudoti VIDARON produktų dėka.

marka

Pasiūlymas parengtas visiems, kurie trokšta kompleksiškai apsaugoti medieną, namus pripildančią šilumos ir jaukumo. Tiems, kurie ieško saugių aukštos kokybės produktų. Tai pasiūlymas tenkinantis ne tik megėjų, bet ir profesionalų, ieškančių geriausių sprendimų, poreikius, nes patys yra puikiais specialistais.

VIDARON - tai medienos apsaugos ir dekoravimo ekspertas

Apie prekės ženklą

Kodėl mes?

Medinės pavėsinės, tvoros, pergolės, mažesni ir didesni dekoratyviniai elementai – visa tai kasdien veikia destruktyvios kintančios oro sąlygos, mikroorganizami ir vabzdžiai. Dėl šių veiksnių poveikio atsiranda pokyčiai žaliavoje, kuriuos vadiname naikinimu arba biokorozija. Šie pokyčiai gali būti įvairaus pobūdžio, esmės, dydžio ir dažnumo. Norėdami būti tikri, kad medžiaga, iš kurios jie paruošti, ilgai nepraras savo savybių, privalome užtikrinti veiksmingą ir ilgalaikę apsaugą.

dlaczego_my

Jei norime išsaugoti nepakartojamas savybes, tuomet turime pisiminti apie tinkamą apsaugą. Tam tikslui siūlome VIDARON produktus, užtikrinančius optimalią medienos apsaugą, priežiūrą ir dekoravimą.