Mūsų gaminių aukštas efektyvumas – tai nuolatinių bandymų ir tyrimų, kuriuos atlieka nepriklausomi ekspertai ir mūsų laboratorijos, rezultatas. VIDARON prekės ženklo gaminių kokybę patvirtina 6 metų garantija.

Produktams taikoma 6 metų garantija:

*VIDARON garantija suteikiama pagal 1964 m. balandžio 23 d. įstatymą - Civilinį kodeksą, (1964 m. Dz. U., Nr. 16, 93 pozicija su pakeitimais)
Bandymais patvirtinta kokybė
Garantijos suteikimą pagrindžia atliekamų tyrimų rezultatai, kurių metu pateikti mėginiai buvo veikiami labiausiai ekstremaliomis oro sąlygomis. Atliekamus bandymus sudarė keli etapai.
 • Ksenotestas (prietaisas senėjimui tirti)

  Daugiau

  Šiuo prietaisu atliekamo testo metu buvo tikrinamas paviršiaus atsparumas sukurtomis dirbtino klimato sąlygomis. Mėginiai buvo vertinami pagal medienos žalos laipsnį (pažeidimų kiekis ir dydis) ir jos išvaizdos pokyčius (apkalkėjimo laipsnis, įtrūkimų skaičius).
 • Bandymai UV kameroje

  Daugiau

  Bandymo metu mėginius veikė UV spinduliai; vertinant tarp kitko buvo atkreiptas dėmesys į dažų atspalvio pokyčius bei galimus medienos įtrūkimus.
 • Įsiskverbimo į medieną gylį bandymas

  Daugiau

  Tyrimai atlikti Poznanės Medienos technologijos institute, patvirtino VIDARON“ Apsauginio-dekoratyvinio impregnanto veiksmingą įsiskverbimą į medieną, kas turi įtakos teisingai medienos apsaugai iš vidaus. (standartas PN 75/C-04901)"
Tik VIDARON produktai savo sudėtyje turi teflono® ir 6 metų laikotarpiu užtikrina veiksmingą medienos apsaugą
Patikėk garantija, pasirink VIDARON Tikslios garantijos sąlygos
Jeigu nori daugiau sužinoti apie garantiją, tuomet pasinaudok kompiuteriu arba planšetiniu kompiuteriu

Grįžti į pagrindinį